Персональний тренер у Білій Церкві

В даному розділі ще немає інформації, виберіть інше місто або спробуйте пізніше.

В даному розділі розміщені персональні тренери в Білій Церкві з різних спортивних секцій. Ви можете дізнатися вік тренера, його досвід, вартість і графік тренувань, подивитися фотографії і відео матеріали. Після чого зв'язатися з тренером і домовитися про індивідуальні або групові заняття.

Для тренерів

Якщо ви приватний тренер і шукайте додаткову роботу, то можете створити свою сторінку і отримувати нових клієнтів. Розміщення в сервісі безкоштовне. Публікуйте інформацію про себе, чим більше повною буде інформація, тим вищі шанси, що відвідувачі сайту будуть звертатися саме до вас.

Часто задавані питання

🏄 Як створити сторінку тренера?

Додавання сторінки тренера доступне після реєстрації на сайті. Ви можете заповнити: ПІБ, описати Ваші спортивні досягнення, вказати контактні дані та час роботи, додати фото та відео, додати спортивний клуб, в якому працюєте та інше.

Додавання сторінки клубу або тренера безкоштовне. Якщо Ви бажаєте, щоб сторінка Вашого клубу виділялася серед конкурентів, доступна функція платного додавання, за якої наші менеджери оформлять сторінку на найвищому рівні.

Так, всі тренери можуть вказувати місце роботи у своєму особистому профілі, у вкладці контакти - місце роботи.

»
SportPlace