Куди краще ходити, на фітнес чи в тренажерний зал?

Куди краще ходити, на фітнес чи в тренажерний зал?
 • 16.12.2022
 • 3.7k
 • Тренажерні зали та тренування з фітнесу продовжують набирати популярність. У цій статті ми розглянемо, куди краще ходити та що ефективніше для схуднення фітнес або все ж тренажерний зал?

  Головні відмінності фітнесу від тренажерного залу - це вид навантаження, інтенсивність і тривалість тренування.

  Основні переваги фітнесу

  • Поступове збільшення навантаження, що позитивно позначається на організмі;
  • Заняття проходять в групах, це буде стимулювати не відставати від інших, а дух змагання може налаштувати вас на найкраще виконання вправ;
  • Фітнес менш травматичний, ніж заняття в тренажерному залі та краще підходить для новачків. У деяких випадках рекомендують комбінувати навантаження, тому що фітнес відмінно розігріває організм і готує його до роботи з навантаженням.
  • Заняття фітнесом рекомендуються для схуднення, оскільки такі тренування належать до кардіо навантажень і відмінно підходять для зменшення ваги.
   В іншій нашій статті ви дізнаєтеся: що таке кардіо тренування і що в неї входить?
  • Групові заняття з фітнесу проходять в певний час, це буде вас стимулювати не пропускати заняття;
  • Підвищується загальний тонус організму, прискорюється метаболізм;
  • Поліпшується координація рухів і швидкість реакції.

  Куди краще ходити, на фітнес чи в тренажерний зал?

  Фітнес відмінно сприяє спалюванню зайвих калорій, допоможе відволіктися від повсякденних завдань і відпочити думками. Жінкам більше підійдуть заняття фітнесом, оскільки багатьом комфортніше займатися в жіночому колективі. Також тренер завжди вам прийде на допомогу і підкаже, які вправи вам підійдуть краще і можливо щось додасть в програму занять під ваші цілі.

  Знайти відповідний фітнес-клуб у своєму місті можна в розділі Фітнес-клуби.

  Мінуси від занять фітнесом

  Основний мінус від занять фітнесом - це можливість отримати травму в ході тренування. Така ймовірність не висока, але все ж існує. Тому не нехтуйте правилами безпеки та намагайтеся виконувати вправи правильно. Якщо в ході тренування виникає біль в м'язах, то відразу ж зупиніться і запитайте пораду у тренера. Болю бути не повинно, якщо він з'явився, то можливо два варіанти: або допущена помилка в техніці при виконанні вправи, або цю вправу вам протипоказано. У статті за посиланням ви можете почитати: Чому болять м'язи під час і після тренування.

  Які плюси від занять в тренажерному залі

  Серед основних переваг можна виділити наступні:

  • Тренажерний зал більше підійде тим, у кого вільний робочий графік, оскільки відвідувати зал можна в будь-який зручний час;
  • Можна опрацьовувати окремі групи м'язів, самостійно вибудовувати програму тренувань, тривалість і інтенсивність. Такі тренування більше підходять для досвідчених спортсменів, але для новеньких завжди є тренер, до якого можна звернутися за допомогою або замовити індивідуальні заняття. У розділі тренери ви знайдете персональних тренерів з усіх міст України, до яких можете звернутися за допомогою.
  • Можна працювати на схуднення. Для цього використовується спеціальна методика, встановлюється раціон харчування і режим тренувань. Перед такими тренуваннями краще проконсультуватися з фахівцем, в іншому випадку можна собі сильно нашкодити.
  • Вибираючи зручний час можна відвідувати зал, коли там немає великого скупчення людей;
  • Можна ходити з друзями та займатися в команді, мотивую один одного.

  Мінуси тренувань в тренажерному залі

  Куди краще ходити, на фітнес чи в тренажерний зал?

  • Якщо мета тренувань - схуднення, то врахуйте, що м'язи після тренувань будуть наливатися і збільшуватися в об'ємі, а позбутися від жирових клітин швидко не вийти. Як підсумок, обсяг тіла збільшитися і вам зовні може здаватися, що ви поправилися;
  • Вага тіла може стати більше, оскільки м'язові тканини важче жирових, тому в ході нарощування м'язів, вага може збільшитися;
  • Якщо ви не займалися раніше, то перші тренування не рекомендуються без тренера, оскільки можна травмуватися.

  Ми розглянули два види тренувань, куди все ж краще ходити, в тренажерний зал або на фітнес? Як бачимо, це два абсолютно різних види навантаження, тому в першу чергу це залежить від поставленої мети та ваших побажань. Вам повинно бути комфортно займатися, тільки тоді заняття принесуть результат. Для багатьох жінок більш придатними будуть заняття фітнесом, особливо при схудненні. Чоловіки ж рідко скачуть на степерах або фітболах, їм більше подобатися залізо. Тому рішення залишається за вами.

  Бережіть себе і пам'ятайте, що спорт повинен покращувати якість Вашого життя, а не доставляти біль або проблеми.

  Якщо вам сподобалася стаття, поділіться нею в соціальних мережах або залиште коментар.

  Андрiй Iвченко
  Коментарі
  Ви будете першим хто залишить свій коментар.
  Share
  »
  SportPlace