Про нас

Раді вітати Вас на сторінках нашого сервісу! "SportPlace" - спортивний портал України, де Ви знайдете всю необхідну інформацію про спортивний об'єкт, секцію, подію та багато іншого зі світу спорту.

Для наших користувачів у нас зібрана повна база спортивних залів і фітнес клубів країни. Ви можете вибрати місце з найзручнішим розташуванням поблизу. Різноманітний функціонал дозволить Вам отримати максимум інформації, не відвідуючи інших сайтів.

Переваги нашого сервісу

 1. Висока достовірність інформації.
  Модератори нашого порталу максимально точно перевіряють достовірність інформації, перед розміщенням її на сайті.
 2. Зручна система фільтрів.
  Наша система розподілу місць по фільтрам дозволяє вибирати спортивний об'єкт практично з будь-якого виду і типу: секції для дітей, для жінок, басейни, клуби з дитячими кімнатами і багато іншого.
 3. Велика кількість секцій.
  У сервісі є більшість наявних секцій, по яких проходять заняття в Україні, на сьогоднішній день їх вже більше 170.
 4. Висока швидкість зворотного зв'язку.
  Ми поважаємо наших відвідувачів і регулярно працюємо над покращенням сервісу. Ваші відгуки для нас дуже важливі і ми намагаємося в стислі терміни реагувати на Ваші поради.

Спортивним клубам і тренерам

Ви можете зареєструватися на сайті, додати свою секцію або спортивний клуб і отримувати нових відвідувачів. Реєстрація в сервісі безкоштовна. При виникненні будь-яких питань про роботу сервісу, пишіть нам на пошту support@sportplace.in.ua, будемо раді Вам допомогти.

Основна мета нашої команди - популяризація спорту в Україні. Давайте разом зробимо нашу країну спортивною!
»
SportPlace