Михайленко Анатолій Григорович

Михайленко Анатолій Григорович

Михайленко Анатолій Григорович
  • Графік роботи
Про себе
  • Вік:
    63 роки
  • Досвід тренувань:
    42 роки

Заслужений тренер України. Майстра спорту міжнародного класу з Karate. Михайленко Анатолій Григорович (Renshi 6 Dan «SKIF»).

Усе своє життя присвятив карате. Підготував сім майстрів спорту міжнародного класу. Стояв біля джерел становлення Карате в Україні. З 1993 р. систематично підвищував свій рівень на міжнародних навчально-тренувальних та атестаційних семінарах під керівництвом провідних майстрів карате: Президента міжнародної федерації карате SKIF Хірокацу Каназави (10 Дан, Японія), Сіро Асани (9 Дан, Японія), Масару Міура (9 Дан, Японія), Акіо Нагаї (8 Дан, Японія), Норіо Кавасое (7 Дан, Японія), Манабу Муракамі (8 Дан, Японія), Нобуаке Каназави (8 Дан, Японія), Володимира Йоорги (8 Дан, Югославія) Карате займаюся з 1977р. Протягом цих років, використовуючи накопичений досвід, мною проводилася активна робота зі створення методики, вивчення та систематизації матеріалу міжнародних семінарів. Остаточну рису у правильності підходу підбив унікальний семінар, підготовлений мною та проведений у м. Запоріжжі на базі ЗНУ з 21 по 27 квітня 2003 р. під керівництвом 6-кратного чемпіона світу, 6-кратного чемпіона Японії, шеф-інструктор міжнародного дивізіону Манабу Муракамі. Семінар, аналогу якому не було у всьому світі. Шість днів, по три тренування на день, наші спортсмени та тренери навчалися прийомів карате на високому професійному рівні. Унікальну методику викладання продемонстрував японський майстер.

А на черговому міжнародному семінарі в м.Запоріжжі 29 вересня 2012 назва школи була визначена з подачі Манабу Муракамі 8 Dan SKIF. З великою повагою до майстра, мною прийнято назву, школа Аналітичного Карате "AKMAG JUKU КАRATE" і розпочато роботу з просування першої школи традиційного карате України. З поширенням інформації, яка стане для багатьох людей відкриттям, безсумнівно цікавою, а отже, і корисною. Щоб стати затребуваною та популярною не лише для молодих людей, а дати можливість у будь-якому віці приєднатися до нашої роботи та продовжити її. Систему Аналітичного Карате, зареєстровану як торгову марку 2017 році. Школа є унікальною системою підготовки, з бойовою та оздоровчою спрямованістю, що пропагує здоровий спосіб життя. Це новий підхід до навчання біомеханіки рухів людини. Систематизована у певній гармонійній послідовності. Дозволяє швидше та якісніше, а значить і ефективніше, освоювати матеріал. Сприяючи ефективнішому використанню прийомів у реальному бою.


Досягнення

Неодноразовий переможець, всі стильових чемпіонатів Світу "WORLD CUP FINALS  KARATE KOBUDO". Неодноразовий переможець, та призер кубку Каназави "THE OPEN INTERNATIONAL KANAZAWA CUP". Неодноразовий чемпіон Європи SKIЕF "10th ANNIVERSAL EUROPEAN SKIEF KARATE CHAMPIONSHIPS". Срібний призер, чемпіонату Світу в Японії "SKIF 9th SKIF WORLD CHAMPIONSHIP TOKYO 2006". Бронзовий призер чемпіонату Світу 10th SKIF WORLD CHAMPIONSHIP 20-26 July 2008, Athens-Greece.

Місце роботи
Клуб карате "Akmag Juku Karate"
Спортивна школа
Відгуки
Ви будете першим хто залишить свій відгук.
»
SportPlace